Ceny transferowe – wyzwania w 2021 r. + Q&A

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprosić Państwa na kolejne bezpłatne webinarium Kancelarii TLA poświęcone cenom transferowym.

Temat:

„Ceny transferowe – wyzwania w 2021 r. + Q&A”.

Agenda:

  • Wytyczne OECD – „Wpływ COVID-19 na TP”.
  • Badanie rzeczywistego właściciela w transakcjach z podmiotami niepowiązanymi – nowy obowiązek TP.
  • Nowe obowiązki w zakresie dokumentacji z „rajami podatkowymi”.
  • Ujęcie korekty TP za 2020 r.
  • Q&A z uczestnikami na nurtujące pytania z zakresu TP.

Termin: 08.04.2021 godz. 11:00

Przewidywany czas trwania webinarium – 1h

Rejestracja 

Każdy uczestnik po zapisaniu się otrzyma drogą mailową link umożliwiający uczestnictwo w webinarium.

W trakcie webinarium będzie istniała możliwość zadawania pytań prowadzącym natomiast po webinarium jego uczestnicy otrzymają prezentację, link do nagrania, jak również będą mogli skorzystać z dodatkowych konsultacji. Informacje o szczegółach konsultacji zostaną przedstawione w trakcie webinarium.

 

Prowadzący:

Szymon Jordan – wykonując zawód doradcy podatkowego miał okazję realizować zróżnicowane projekty w obszarach compliance, due diligence oraz litigation. Posiada również wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów funkcjonujących w międzynarodowych grupach kapitałowych realizując szereg projektów z zakresu cen transferowych, w tym sporządzania dokumentacji lokalnych i grupowych, określenia polityki cen transferowych, sporządzania analiz porównawczych, oceny skutków podatkowych restrukturyzacji działalności. Jest entuzjastą wykorzystywania nowych technologii w obszarze doradztwa podatkowego, a szczególne miejsce wśród zainteresowań zawodowych zajmuje doradztwo na rzecz podmiotów rozwijających i wdrażających nowe technologie i innowacje.

 

Remigiusz Markiel – doradca podatkowy nr wpisu 13149, związany z kancelarią TLA od 2013 r. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów funkcjonujących w międzynarodowych grupach kapitałowych realizując szereg projektów z zakresu cen transferowych, w tym: sporządzania dokumentacji lokalnych i grupowych, określenia polityki cen transferowych, sporządzania analiz porównawczych, oceny skutków podatkowych restrukturyzacji działalności. Prelegent szkoleń z zakresu z tematyki cen transferowych (m.in. dla klientów z międzynarodowych grup kapitałowych).

Zapraszamy