BLS już ruszył, wytyczne już weszły w życie a czy Ty już wiesz jaką masz stawkę RBG??

Zleć Ekspertowi PIM określenie stawki za warsztatowe prace blacharsko – lakiernicze i zdobądź  CERTYFIKAT PIM dzięki któremu poznasz rzeczywistą wartość stawki dla Twojego warsztatu potwierdzający rzetelnie wyliczony koszt roboczogodziny i określona na jego podstawie sugerowana stawka za robociznę. Certyfikat PIM to narzędzie niezbędne do zarządzania kosztami warsztatu i współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

KORZYŚCI DLA WARSZTATU Z PRZEPROWADZENIA CERTYFIKACJI:

  • Otrzymasz CERTYFIKAT potwierdzający rzetelnie wyliczony koszt roboczogodziny i określoną na jego podstawie sugerowaną stawkę za robociznę.
  • Otrzymasz pisemne opracowanie ( analizę ) wyników audytów z podaniem metodologii liczenia kosztu roboczogodziny oraz merytorycznym uzasadnieniem dla sugerowanej stawki.

CENA:

  • łączny koszt audytu i Certyfikatu 2700,00- PLN
  • W przypadku gdy w jednym mieście ( lub w odległości od siebie nie większej niż maksymalnie 50 km) dwie firmy zlecą taką usługę to każda z nich poniesie koszt w wysokości tylko 2025,00 – PLN netto. ( Dla tej usługi obowiązuje 23% VAT )

WYBRANE REKOMENDACJE:

  • „Certyfikat PIM rozwiązał większość problemów z uznawaniem naszej stawki przez niemal wszystkich ubezpieczycieli.” – J. Żukowski JKK Moto Sp z o.o. Katowice
  • „W końcu mam merytoryczny argument w negocjacjach z głównymi firmami na rynku ubezpieczeń.” – M. Michalik MOTO Sp. z o.o. Katowice.
  • „Już wiem ile mogę dać rabatu negocjując umowy na naprawy powypadkowe z firmami flotowymi.” – St. Kurzawski „KURZAWSKI S.A.” – Gorzów Wlkp.

Już dziś wyślij zgłoszenie na adres rosik@pim.pl

Szczegółowe informacje:

Ewa Rosik tel. 22 845 01 40, 606 332 653; e-mail rosik@pim.pl

Dokumenty do pobrania: