Bezpieczne połączenie z Renault Logistics dzięki łączności z DINET Integration Network

Adampol S.A  od ponad  dwudziestu lat prowadzi działalność w zakresie międzynarodowego i krajowego transportu samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych. Posiadają  do dyspozycji kilka tysięcy autotransporterów oraz kilkaset specjalistycznych wagonów.

Aby osiągnąć  swój cel   stając  się  dostawcom  Renault Logistics    musiał  spełnić  wymagania  techniczne  polegające na  połączeniu się  z Renault Logistics poprzez serwer MQ wykorzystując  niezawodną  i bezpieczną    sieć ENX dla przemysłu motoryzacyjnego.

Pierwszym krokiem  było   stworzenie  przez Adampol S.A.   plików   zgodnych  ze specyfikacją   Renault  Logistics  i przesłanie  ich  do DINET.  Następnie  Data Interchange  wykonała  połączenie   ENX poprzez własny  hostowany  serwer IBM MQ wykorzystując  globalną  sieć  DINET Integration Network co umożliwiło  firmie  Adampol S.A.  wymienić  komunikaty  transportowe  z Renault Logistics. Po skonfigurowaniu połączenia z  DINET nie było przeszkód w korzystaniu z tego połączenia bez konieczności  zakupu dodatkowych narzędzi.

Pulpit  nawigacyjny DINET   umożliwia  firmie  Adampol S.A.   100% widoczność w czasie  rzeczywistym    procesu wymiany plików przesyłanych i odbieranych    oraz dostęp 24/7.   Transmisja  plików nie jest zakłócona  co oznacza natychmiastowy transfer danych. Możliwość   tworzenia  raportów  i  alertów  dla  wiadomości wysyłanych.

Firma Adampol S.A.   osiągnęła swój cel i stała się  jednym  z dostawców  Renault Logistics .  Ponadto   zdobyli  trwałą  przewagę  konkurencyjną i wzrost zaufania klienta. 

Referencje :

’Firma Adampol S.A  współpracuje  z firmą  Data Interchange sp. z o.o.  od dnia 18.03.2013r. i w tym czasie  firma Data Interchange Sp. z o.o.  odpowiadała za komunikację  EDI z naszymi kontrahentami.

Kiedy w  połowie  2019 roku potrzebowaliśmy  ustanowić  połączenie z firmą   Renault , poprzez serwer IBM MQ i z wykorzystaniem niezawodnej i bezpiecznej  sieci ENX , to rozwiązanie  DINET z oferty Data Interchange  był naszym pierwszym wyborem.

Firma Data Interchange sp. z o.o.  sumiennie i  terminowo wywiązała się  z obowiązków. Jej działania  charakteryzowały się  elastycznością , profesjonalizmem  i kompleksowym podejściem do każdego  z powierzonych zadań. Duże doświadczenie i unikalne kwalifikacje   przełożyły się   na efekty, które całkowicie  spełniły  nasze oczekiwania. Szczególnie  cenimy sobie zaangażowanie  i wysokiej jakości obsługę  oraz otwartość  na dostosowanie oferty  do potrzeb   klienta.

Nasza współpraca  przebiegała sprawnie  i z dużym   zaangażowaniem. Dzięki niej mogliśmy  wygrać  kolejny kontrakt i potwierdzić   naszą pozycję  jako sprawdzonego kontrahenta  firmy Renault.

Dlatego z całym  przekonaniem  rekomendujemy  firmę  Data  Interchange sp. z o.o. jako specjalistę  w swojej  branży  oraz rzetelnego  i godnego zaufania partnera biznesowego.‘’

 – powiedział   Marek Rogalewski, Dyrektor Działu IT    w firmie Adampol S.A w  Zaścianki

Od 1986 roku Data Interchange  jest wiodącym producentem rozwiązań w zakresie integracji B2B i elektronicznej wymiany  danych (EDI). Jako międzynarodowy INTEGRATOR i twórca OFTP i OFTP2 dla przemysłu motoryzacyjnego dostarczamy efektywne  rozwiązania  dla wielu tysięcy  zadowolonych klientów.

Więcej informacji o firmie Data Interchange  i o naszych rozwiązaniach  można znaleźć na stronie  www.datainterchange.com

Dostarczymy  Ci rozwiązanie EDI, które będzie dostosowane do  Twoich  procesów biznesowych i pomoże   Ci zrealizować  cele strategiczne, skontaktuj się  z nami: sales.pl@datainterchange.com