Audi poszerza usługi Audi on demand

Audi znacząco poszerza swą ofertę usług mobilności. Wczoraj w Hongkongu, cztery pierścienie uruchomiły dwie zupełnie nowe stacje usługi premium – Audi on demand. Rok temu, koncern z Ingolstadt wystartował z pilotażowym serwisem typu „all inclusive” przeznaczonym dla mieszkańców jednego z kompleksów rezydencjalnych w tym mieście.

Od ostatniej środy, jest on dostępny dla wszystkich i oferuje jeszcze szerszy wachlarz możliwości elastycznej rezerwacji. Chiny są jednym z wiodących w świecie rynków, na których Audi oferuje swe usługi miejskiej mobilności. Oprócz Hongkongu, usługa Audi on demand od września tego roku dostępna jest również w Pekinie. Inne miejsca na świecie, w których jest oferowana, to San Francisco i port lotniczy w Monachium.

Dwie nowe stacje Audi on demand to Audi Tsim Sha Tsui w Kowloon i Audi Admirality na wyspie Hongkong. Klienci mogą w nich wypożyczać samochody z ekskluzywnej, doskonale wyposażonej gamy Audi – od aut kompaktowych, przez SUV’y, na modelach sportowych kończąc. „Z ofertą Audi on demand wychodzimy naprzeciw nowym potrzebom klientów, a jednocześnie aktywnie reagujemy na zjawisko dramatycznego niedoboru miejsc parkingowych w Hongkongu” – mówi Lothar Korn, dyrektor zarządzający Audi Hongkong. „Już od dziś nasi klienci mogą elastycznie korzystać z wybranego modelu Audi, właściwie za jednym naciśnięciem przycisku. Mogą jeździć samochodami naszej marki kiedy tylko sobie o tym zamarzą i w dowolnym celu.”

By zarezerwować wybrane przez siebie auto, wystarczy posłużyć się smartfonową aplikacją. Czas rezerwacji jest również bardzo elastyczny – może sięgać od jednej godziny do nawet miesiąca. Pracownik Audi on demand przyprowadzi wybrany samochód wprost do klienta, omawiając przy tym wszystkie funkcje i wyposażenie pojazdu. Płatność przeprowadzana jest internetowo, przy użyciu karty kredytowej. Usługa typu „all inclusive”, czyli oferująca nieograniczoną ilość przejechanych kilometrów, pełne ubezpieczenie, paliwo i całodobowy dostęp do centrum obsługi klienta, rozliczana jest w oparciu o stawkę godzinową.

 

Źródło: www.mototarget.pl