Audi na targach IAA Frankfurt 2019

 

– Konferencja prasowa Audi: 10 września 2019, godz. 10:30
– Dwie światowe premiery – Audi AI:TRAIL i Audi RS 7 Sportback
– Debiut całej gamy nowych modeli
– Po raz pierwszy na żywo: Audi e-tron FE06

Ingolstadt/Frankfurt, 6 września 2019 r. Podczas frankfurckiej wystawy samochodowej IAA 2019, Audi zaprezentuje dwie światowe premiery oraz całą gamę debiutujących tam modeli. Cztery pierścienie skupiają się na przedstawieniu zupełnie nowych produktów, zarówno z obszaru e-mobilności, jak i napędzanych konwencjonalnie. Na konferencji prasowej Audi zaplanowanej na 10 września, pokazany zostanie samochód koncepcyjny Audi AI:TRAIL – wizja przyszłościowego, elektrycznego pojazdu terenowego. Innym modelem debiutującym we Frankfurcie będzie nowe Audi RS 7 Sportback, którym Audi Sport GmbH powiększa swą ofertę aut o wysokich osiągach. Nowe rozwiązania techniczne i zupełnie nowa stylistyka towarzyszyć będą z kolei premierze Audi e-tron FE06, najnowszego, elektrycznego bolidu Audi przeznaczonego do wyścigów Formuły E.


Obecność Audi na IAA 2019 podkreśla rozmach i skalę obecnej inicjatywy modelowej marki. 17 z 30 modeli wystawianych na stoisku Audi w hali nr 3, pokazywanych jest po raz pierwszy przed szerszą publicznością. Hildegard Wortmann, szefowa sprzedaży i marketingu AUDI AG podkreśla: „Ponad połowa modeli na naszym stoisku prezentowana jest odwiedzającym IAA 2019 po raz pierwszy. Wprowadzamy na rynek najbardziej odmłodzoną gamę produktów spośród wszystkich konkurencyjnych marek premium.”

Audi A4 i Audi Q7 w swoich odswieżonych wersjach, A1 citycarver, Q3 Sportback i oczywiście Audi RS 6 Avant – to tylko niektóre przykłady z prezentowanej gamy modelowej marki. Zobaczyć je będzie można na stoisku czterech pierścieni, którego powierzchnia wynosi ok. 3100 m2.

Najważniejszym punktem programu Audi – oprócz debiutów modeli produkcji seryjnej – będzie pokaz czterech wizjonerskich pojazdów przygotowanych przez Audi Design. Będzie to m.in. światowa premiera terenowego Audi AI:TRAIL, który swym elektrycznym napędem i rewolucyjną koncepcją nadwozia na nowo definiuje ten typ samochodów.

Co nowego w dziale sportów motorowych? Już od nowego sezonu Formuły E, który rozpoczyna się w listopadzie, Daniel Abt i Lucas di Grassi startować będą w nowym, niesamowicie wyglądającym bolidzie. Nowe Audi e-tron FE06 będzie również po raz pierwszy pokazane na wystawie IAA 2019, przyciągając zwiedzających ferią nowych kolorów i jeszcze bardziej wyszukanymi rozwiązaniami technicznymi. Bolid ten zadebiutuje na torze już 22 i 23 listopada podczas wyścigu w Ad Diriyah w Arabii Saudyjskiej. Daniel Abt i Lucas di Grassi są kierowcami Audi Sport ABT Schaeffler już od sześciu lat. To czyni z nich najdłużej ze sobą pracujący i osiągający najwięcej sukcesów duet kierowców w serii wyścigów Formuła E.

Konferencja prasowa Audi rozpocznie się we wtorek, 10 września o godz. 10:30. Transmitowana będzie za pośrednictwem satelity, internetu i smart TV. Po jej zakończeniu wszystkie nagrania oraz materiały dodatkowe dostępne będą na stronie www.audimedia.tv

Konferencja prasowa AUDI AG
wtorek, 10 września 2019
godz. 10:30


Kanały transmisji:

Audi MediaTV: www.audimedia.tv
(transmisja w językach niemieckim i angielskim, dostępny link do umieszczenia transmisji na stronach zewnętrznych)
Transmisja satelitarna (języki: niemiecki i angielski)
Smart TV i Apple TV za pośrednictwem aplikacji Audi MediaTV
Strona AUDI AG na Facebooku
Kanał Audi na YouTube
Twitter @Audi_Press