Anioły są wśród nas. Pajmon CPT w Szlachetnej Paczce

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń” – mawiał Phil Bosmans, flamandzki pisarz. #EkipaPajmona w akcji Szlachetna Paczka 2021.

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń” – mawiał Phil Bosmans, flamandzki pisarz.

Dziękujemy pracownikom Pajmon CPT za udział w projekcie społecznym Szlachetna Paczka, organizowanym przez Stowarzyszenie Wiosna. Celem tej szczytnej akcji jest pomoc rodzinom i osobom najbardziej potrzebującym. Dlatego także #EkipaPajmona postanowiła w 2021 r. pomóc, tym razem wielodzietnej rodzinie, zmagającą się z niepełnosprawnością dziecka, gdzie bieda zagląda do tej wspaniałych ludzi każdego dnia. Zdarzył się jednak cud – dokładnie w Weekend Cudów. W dniach od 11 do 12 grudnia 2021 r. wolontariusze akcji #SzlachetnaPaczka, w tym także pracownicy Pajmon CPT, przekazali dary najbardziej potrzebującym. Swoje olbrzymie pakunki zostawili w wielkiej bazie zbiórki paczek w rybnickim oddziale Szlachetnej Paczki.

FILM – zbiórka darów Szlachetna Paczka Rybnik 2021 – #EkipaPajmona w akcji:

https://youtu.be/JaHN6SZegMo

Mamy nadzieję, że kilkanaście kartonów wszelkich darów od #EkipaPajmona uszczęśliwią obdarowanych, a pracownicy i Zarząd Pajmon CPT obiecują, że nie spoczną na laurach i nadal będą pomagać do końca świata i o jeden dzień dłużej.

ZDJĘCIA Szlachetna Paczka 2021:

#Pajmonpomaga #csr #dzieciUkrainy #Ukraina #TowarzystwoPrzyjaciółUkrainy #pajmon #pajmoncpt

Zobacz nas na: YT, I, TT, Fb, In:

Śledź nas na YThttps://www.youtube.com/channel/UCFDKATPojORYNLhzPpxSA5w

Jesteśmy też obecni na: Instagramie: https://www.instagram.com/pajmon_cpt/ i TikToku: https://www.tiktok.com/@pajmon_cpt?lang=pl-PL

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pajmoncpt

Polub nas na LinkedIN: https://www.linkedin.com/company/64991441/admin/