Firma członkowska PIM – ABAX Triplog zwycięzcą plebiscytu Fleet Derby 2020

W plebiscycie flotowym Fleet Derby 2020 specjaliści i managerowie z branży flotowej uznali ABAX Triplog za najlepszy produkt, usługę flotową w kategorii telematyka.

Fleet Derby – plebiscyt, który ma znaczenie

Celem ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby 2020 jest prezentacja produktów i usług w branży flotowej, dostępnych na polskim rynku. Statuetki Fleet Derby jednoznacznie wskazują liderów w poszczególnych kategoriach. Głosującymi w plebiscycie byli między innymi koordynatorzy flotowi, fleet managerowie, dostawcy rynkowi, specjaliści w branży. W tegorocznej edycji plebiscytu oddano łącznie 170 000 głosów.

ABAX Triplog – lider na rynku


W tegorocznej edycji plebiscytu nagrodę za najlepszy produkt, usługę flotową w kategorii telematyka otrzymał ABAX Triplog.
ABAX Triplog to wielofunkcyjny lokalizator najnowszej generacji, który pozwoli Ci kontrolować położenie pojazdu 24/7. Nadajnik GPS do pojazdu znajduje się w samochodzie, a przy użyciu platformy online możesz monitorować swoje pojazdy z każdego urządzenia podłączonego do Internetu.

Lokalizator GPS do samochodu od ABAX to:
• Monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym
• Planowanie trasy przejazdu i sprawdzanie natężenia ruchu
• Tworzenia raportów z trasy m.in. ewidencja przebiegu pojazdu
• Ustawianie przypomnień o zbliżającym się przeglądzie
• Instalacja w zaledwie kilka minut
• Dożywotnia gwarancja

Doskonałym uzupełnieniem dla monitoringu pojazdu jest usługa ABAX Driving Behaviour, która pozwala analizować styl jazdy kierowców. Dzięki spokojnej jeździe można wydłużyć okresy między przeglądami oraz naprawami eksploatacyjnymi, a także zużywać mniej paliwa.

www.abax.com/pl