XXVII Spotkanie Dywizji Dostawców

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na XXVII spotkanie Członków Izby oraz firm zaprzyjaźnionych, związanych z sektorem dostawców motoryzacyjnych. Oprócz zwiedzania fabryki WAWRZASZEK ISS zaplanowane jest również spotkanie z przedstawicielami działu zakupów. Spotkanie zaplanowane jest w dniach 22-23.10.2018r

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w spotkaniu decyduje przynależność do Izby oraz kolejność napływania zgłoszeń.

Zapraszamy Państwa również na seminarium przygotowane przez Partnera naszego spotkania, firmę CRIDO.  

„Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych”, jest jednym z wiodących na świecie producentem samochodów specjalnych oraz sprzętu przeciwpożarowego, przeznaczonego dla: straży pożarnej, wojska, policji oraz służby cywilnych. Jako zaufany partner oferuje klientom wysokiej jakości pojazdy: pożarnicze, ratownicze, lotniskowe, ratownictwa technicznego, miotacze wody, specjalistyczne kontenery, przyczepy, podnośniki, a także pompy. Nowoczesny park technologiczny, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, a także design produktów powoduje, że setki pojazdów oznaczonych logiem WISS znajduje swoich odbiorców na całym świecie.

Samochody GRUPY WISS są nie tylko dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, ale także strefy klimatycznej, w jakiej będą eksploatowane. Potwierdzeniem ich niezawodności jest fakt, że samochody WISS dbają o bezpieczeństwo zarówno w Grenlandii, Hondurasie,  czy Tajlandii.

Firma WISS ma dwa zakłady produkcyjne na terenie Bielska-Białej. Obecnie jest również na etapie budowy Centrum Badawczo-Rozwojowego w zakresie innowacyjnych rozwiązań.

Więcej informacji: www.wiss.com.pl

PROGRAM SPOTKANIA

22.10.2018

Przyjazd uczestników do hotelu

17:00 – 19:00 SEMINARIUM

Nowy mechanizm wsparcia – „nowa SSE”
Dla kogo dostępna jest pomoc?
1. Warunki „wejścia” czyli kryteria wartościowe i jakościowe dla sektora produkcyjnego
2. Koszty kwalifikowane, kalkulacja limitu zwolnienia
3. Przykłady najciekawszych interpretacji / orzecznictwa (m.in. używane ŚT, środki trwałe w budowie, przeniesienie poza SSE, leasing).
4. Proces aplikacyjny
5. Porównanie nowego instrumentu ze starym mechanizmem tj. zezwolenia SSE

Prelekcję poprowadzą Błażej Czajkowski, Senior Manager oraz Piotr Gadzinowski Senior Manager z Crido Business & Innovation Consulting

20:00 – wspólna kolacja

23.10.2018

9:30 – Przejazd do fabryki

10:0011:00 Spotkanie w fabryce. Przywitanie gości i prezentacja zakładu

11:00 – 13:00 Zwiedzanie zakładu

13:00 – 13:30 Pytania i odpowiedzi

13:30 – 15:00 Prezentacja działu zakupów. Spotkanie z przedstawicielami działu zakupów

15:00 – powrót do hotelu

XXVII SPOTKANIE DYWIZJI DOSTAWCÓW_formularz

Crido Business & Innovation Consulting – Nasz ponad 40-osobowy zespół ekspertów czuwa nad tym, aby nasi klienci otrzymali profesjonalne wsparcie w każdym możliwym obszarze działania: w prowa­dzeniu własnego biznesu, w obszarze innowacji oraz ryzy­kownych projektach badawczo-rozwojowych. Doradzimy i przygotujemy skuteczną strategię w przypadku starań o pomoc publiczną na realizację innowacyjnych przedsię­wzięć uwzględniając przy tym aspekty prawno-podatkowe oraz związane z własnością intelektualną. Wśród kluczo­wych kompetencji naszego zespołu są m.in. dotacje i ulgi, zarządzanie innowacją, modelowanie finansowe i wyceny. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 500 projektów. Dla naszych klientów pozyskaliśmy 5,4 mld PLN pomocy publicznej, w tym 1,25 mld PLN na pro­jekty badawczo-rozwojowe. Jako jedna z nielicznych firm na rynku posiadamy akredytację w doradztwie o tematyce technologicznej, w ramach projektu „Sieć otwartych inno­wacji.