XXV SPOTKANIE DYWIZJI DOSTAWCÓW 25-26.04.2017

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Członków Izby oraz firm zaprzyjaźnionych, związanych z sektorem dostawców motoryzacyjnych. Oprócz zwiedzania zakładów PZL Sędziszów i GUMAT w Sędziszowie Małopolskim, zaplanowane jest również spotkanie z przedstawicielami działu zakupów. Zapraszamy Państwa również na dwa seminaria przygotowane przez Partnerów naszego spotkania, firmę Simon-Kucher & Partners oraz CRIDO TAXAND.

PZL Sędziszów S.A. specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju filtrów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, przemysłowej i rolniczej. W szerokiej gamie produktów znajdują się filtry: powietrza, oleju, paliwa, kabinowe, hydrauliczne oraz osuszacze powietrza. Wyroby PZL Sędziszów charakteryzuje:

  • najwyższa skuteczność filtracji
  • bardzo wysoka chłonność, często przewyższająca wymagane normy
  • dokonała jakość.

Zakład posiada własny ośrodek badawczo-rozwojowy, gdzie przeprowadza liczne testy i kontrole filtrów. Jakość naszych wyrobów jest zgodna z międzynarodowymi standardami i potwierdzona normą ISO/TS 16949:2009.

Dzięki udoskonalaniu procesów produkcji, PZL Sędziszów wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania filtracyjne.  Bogate doświadczenie oraz współpraca z sektorami: lotniczym, wojskowym, budowlanym, motoryzacyjnym i przemysłowym pozwalają firmie stale rozbudowywać ofertę i dostosować ją do zmieniających się potrzeb odbiorców.

Adam Sikorski, Prezes Zarządu PZL Sędziszów: Bardzo się cieszę, że to ważne spotkanie, dedykowane firmom z sektora przemysłu motoryzacyjnego, odbędzie się właśnie w firmie PZL Sędziszów. Dla naszego zakładu będzie to znakomita okazja do zaprezentowania specyfiki działalności i przybliżenia procesów produkcyjnych osobom, które doskonale znają i rozumieją branżę automotive. Tego rodzaju wymiana doświadczeń i informacji jest w naszym środowisku niezmiernie ważna, pomaga przyspieszyć pewne działania i umożliwia nawiązanie kooperacji biznesowych. Liczę, że podczas XXV Spotkania Dywizji Dostawców stworzymy płaszczyznę aktywnego dialogu i współpracy.
Więcej informacji o firmie: www.pzlsedziszow.pl

Gumat Róg, Pawlikowski Spółka Jawna działa w branży gumowej od 1994 roku. Taka długa obecność na rynku pozwoliła ukształtować wizerunek marki dynamicznie rozwijającej się, ukierunkowanej na jakość i potrzeby Klienta. Kilkunastoletnie doświadczenie, intensywna edukacja, pozyskiwanie nowych kadr oraz stałe inwestycje
w technologię oraz park maszynowy, pozwoliły uzyskanie silnej pozycji rynkowej. Będąc producentem formowych i wtryskowych wyrobów gumowych i gumowo-metalowych, firma przewiduje, rozumie i spełnia potrzeby swoich Klientów.

Firma charakteryzuje się innowacyjnym ukierunkowaniem na potrzeby rynku. Specjalizuje się w produkcji gumowych i gumowo-metalowych uszczelnień technicznych produkowanych w bardzo szerokim zakresie rozmiarowym jak również materiałowym, mające szerokie zastosowanie w wielu branżach między innymi: motoryzacji, budownictwie, maszynach rolniczych, armaturze sanitarnej, gazowej i chemicznej, artykułach gospodarstwa domowego i przemyśle maszynowym.

Więcej informacji o firmie: www.gumat.pl

Formularz zgłoszeniowy wraz z Zobowiązaniem do zachowania poufności i przestrzegania warunków BHP prosimy przesłać na adres szczypinska@pim.org.pl

XXV SPOTKANIA DYWIZJI DOSTAWCÓW_PROGRAM

XXV SPOTKANIA PODDOSTAWCÓW_formularz

ZOBOWIĄZANIE DO ZACHOWANIA POUFNOŚCI I PRZESTRZEGANIA WARUNKÓW BHP