VIN-Info Sp. z o.o firma członkowska właściciel marki autobaza.pl

Jako serwis Autobaza.pl jesteśmy firmą o najdłuższej historii i największym bagażu doświadczenia w sprawdzaniu Historii Pojazdów. Początki naszej działalności w zakresie dostarczania Klientom raportów VIN sięgają roku 1996 (jako Autobaza.pl istniejemy od roku 2001).

Nasz serwis stworzyliśmy z myślą o kierowcach, którzy chcą zweryfikować stan interesujących ich pojazdów używanych przed sfinalizowaniem transakcji zakupu. Wystarczy do tego numer VIN, który pozwala zweryfikować pojazdy z całego świata. Informacje, które zawiera w sobie zamawiany Raport Historii Pojazdu, przedstawiamy w czytelnym i przejrzystym raporcie, dostępnym online w naszym serwisie. Historia Pojazdu zawiera w sobie m.in.:

* Dane techniczne pojazdu (marka, model, rok produkcji, rodzaj paliwa)
* Przebieg pojazdu (rejestr znanych odczytów przebiegu pojazdów)
* Historię uszkodzeń (rejestr znanych uszkodzeń pojazdu)
* Historię sprawdzeń (rejestr sprawdzeń danego numeru VIN w serwisie autobaza.pl)
* Sprawdzenie w bazach pojazdów kradzionych (IAATI/VIN info, niemieckiej, włoskiej, słoweńskiej, litewskiej, czeskiej, holenderskiej, rumuńskiej, słowackiej, kanadyjskiej, norweskiej, szwedzkiej, CrimiMail, Kaynine)
* Usterki fabryczne (ostrzeżenia producenta o wadliwych seriach pojazdów)
* Dane producenta (adres miejsca montażu)
* Historię internetową (dane aukcji i portali internetowych)
* Opcje wyposażenia (dane dotyczące fabrycznego wyposażenia samochodu)
* Zdjęcia (fotografie z poprzednich aukcji)

W serwisie Autobaza.pl oferujemy swoim klientom największą bazę danych VIN z historią pojazdów na rynku krajowym, europejskim i amerykańskim zawierającym bazę samochodów większości motoryzacyjnych marek na świecie. Dzięki temu umożliwiamy dokładną weryfikację historii pojazdu, dzięki czemu osoba zamawiająca raport VIN może sprawdzić tak kluczowe dane jak: przebieg pojazdu, historię wypadkową, fabryczne wyposażenie, dane techniczne, informacje z baz kradzieżowych i wiele więcej. To wszystko pozwala sprawdzić informacje podawane przez sprzedawcę i interesujący klienta pojazd skrupulatnie zweryfikować.

Zamówienie raportu w naszym serwisie jest szybkie i proste, tak dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dla których posiadamy ofertę specjalną. W celu uzyskania oferty biznesowej należy skontaktować się z naszym działem sprzedaży za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie autobaza.pl/kontakt.