tesa tape uczestnikiem AutoEvent

W dniach 20-22 czerwca w Rawie Mazowieckiej odbyła się coroczna Konferencja Przemysłu Motoryzacyjnego AutoEvent 2017. Podczas wydarzenia obecni byli przedstawiciele firmy tesa tape Sp. z o.o. będącej częścią międzynarodowego koncernu tesa SE produkującego taśmy i inne rozwiązania samoprzylepne.

Jak twierdzi Paweł Mytko – Kierownik ds. klientów strategicznych w dziale Automotive polskiego oddziału firmy – AutoEvent jest nie tylko miejscem do wymiany informacji i kontaktów. Szerokie grono ekspertów z dziedziny motoryzacji zapewnia wysoki poziom merytoryczny w dyskusji o przyszłości branży. Podczas spotkania przeprowadzane są liczne debaty i dyskusje dotyczące innowacji technologicznych, przy czym główny nacisk kładzie się na zastosowanie nowych materiałów i zamienników.

AutoEvent jest też okazją do rozmów o nowych modelach biznesowych, budowania nowych relacji z dostawcami i umacnianiu już istniejących.

Firma tesa tape Sp. z o.o. jest jednym z wiodących światowych producentów rozwiązań samoprzylepnych dla przemysłu i konsumentów, który od lat obecny jest ze swoją ofertą w branży motoryzacyjnej.

Rozwiązania samoprzylepne tesa zapewniają niezawodne rezultaty na różnych etapach produkcji i podczas rozmaitych procesów w fabrykach samochodów. Wśród taśm znajdujących zastosowanie w motoryzacji znajdują się produkty do zabezpieczania  powierzchni (np. podczas prac malarskich i lakierniczych), produkcji wiązek elektrycznych, mocowania elementów (zarówno tymczasowego jak i stałego) czy oznaczania.

Globalna sieć tesa jak i szeroka wiedza technologiczna oraz doświadczenie pracowników pozwalają partnerom firmy na wzrost jakości oferowanych rozwiązań, zmniejszenie masy pojazdów oraz zwiększenie efektywności całego procesu produkcyjnego.

Więcej informacji o rozwiązaniach tesa dla branży motoryzacyjnej dostępne jest pod adresem: http://www.tesa.pl/przemysl/motoryzacja