Referencje od GOLDMAN RECRUITMENT

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dostaliśmy kolejne referencje, tym razem od Firmy GOLDMAN RECRUITMENT dotyczące AutoEventu 2017.

Goldman Recruitment jest polską firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych na poziomach od specjalistów do członków zarządu za pomocą metody Search & Selection oraz Executive Search. Wąskie specjalizacje dedykowanych Konsultantów przekładają się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.
Nasi konsultanci to osoby, które posiadają zarówno wiedzę z określonej dziedziny biznesu, jak i są ekspertami w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Dzięki połączeniu tych dwóch kompetencji Klienci Goldman Recruitment mają pewność najwyższego standardu obsługi. Posługujemy się unikalną metodologią gwarantującą z jednej strony odpowiedni poziom wiedzy merytorycznej, a jednocześnie dopasowanie pod kątem osobowościowym rekomendowanych Kandydatów do organizacji.

Dobrze znamy rynek zarówno od strony potrzeb i wymagań pracodawców, jak i oczekiwań pracowników. Dużo uwagi poświęcamy na budowanie trwałych i opartych na wzajemnym zaufaniu relacji. Najważniejsze są dla nas: wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Partnerów.