Referencje od Geo Globe Polska

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dostaliśmy kolejne referencje, tym razem od Firmy Geo Globe Polska dotyczące AutoEventu 2017.

Poniżej pełna treść referencji:

GEO GLOBE POLSKA – referencje

„Geo Globe Polska” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Jest jednym z liderów na rynku międzynarodowym w użyciu technologii termoformowania próżniowego.
Technologia ta polega na odpowiednim podgrzaniu płyty z tworzywa do momentu uzyskania stanu plastyczności, a następnie wytworzeniu podciśnienia między w/w płytą a formą. Do produkcji wykorzystywane są między innymi płyty z ABS, PE, PS, PP, PMMA, PC.
Technologia termoformowania stosowana przez Geo Globe Polska umożliwia produkcję detali o wysokiej jakości i powtarzalnym kształcie. Z tego względu chętnie stosowana jest tam, gdzie estetyka oraz trwałość elementów ma pierwszorzędne znaczenie. Przykładem takich zastosowań są detale produkowane do różnorodnych pojazdów takie jak kompletne karoserie, ich elementy, jak również wewnętrzne wyposażenie. Technologia ma również zastosowanie w produkcji dedykowanych opakowań, pojemników i przekładek transportowych, używanych przez firmy z branży motoryzacyjnej. Służą one optymalizacji systemów logistycznych.

Swoich klientów Firma Geo Globe Polska obsługuje kompleksowo, począwszy od wykonania projektu, przez wykonanie narzędzi oraz prototypu, a skończywszy na finalnym wyrobie gotowym.
To, co sprawia, że Geo Globe Polska wyróżnia się na tle konkurentów, to jakość i szeroki zakres świadczonych usług. Firma kładzie nacisk na największą dbałość o każdy szczegół, na każdym etapie pracy.

Geo Globe Polska Sp. z o.o.
ul. Dzieńdziela 30, 43-190 Mikołów
tel. 48 032 226 07 96
e-mail: sekretariat@geoglobe.pl
www.geoglobe.pl