Podsumowanie XXIV Spotkania Dywizji Dostawców – URSUS S.A.

W dniach 28-29 listopada odbyło się XXIV spotkanie Dywizji Dostawców przy Polskiej Izbie Motoryzacji. Tym razem spotkanie odbyło się w fabryce URSUS S.A. w Lublinie

W spotkaniu udział wzięło ponad 40 osób z różnych firm sektora automotive w Polsce. Pierwszego dnia odbyło się seminarium prowadzone przez przedstawicieli Partnera spotkania, Crido Taxand. Pani Anna Zaleska, Senior Manager omówiła Sektorowy Program Badań Naukowych i Prac Rozwojowych INNOMOTO a Pani Bogusława Mazurek, Business Development Director przedstawiła źródła wsparcia na budowę lub rozbudowę infrastruktury B+R przedsiębiorstwa (CBR).

Drugiego dnia odwiedziliśmy fabrykę URSUS S.A., gdzie uczestnicy spotkania oprócz zwiedzania zakładu, mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami działu zakupów. Liczymy na to, że długie rozmowy kooperacyjne zakończą się sukcesem i nawiązaniem współpracy.

Na uwagę zasługuje duże zaangażowanie przedstawicieli kadry kierowniczej firmy URSUS S.A., którzy zarówno w trakcie zwiedzania jak i późniejszego spotkania w sali konferencyjnej odpowiadali na pytania uczestników Dywizji dotyczące niuansów funkcjonowania zakładu.

Według uczestników spotkania branżowe, połączone ze zwiedzaniem fabryki skutkują zwiększoną świadomością trendów związanych z zarządzaniem takimi obiektami. Nieoceniona wartość to integracja środowiska automotive, w tym nawiązywanie kooperacji biznesowych, czy też pomoc w uzyskiwaniu nowych kontaktów.

PODZIĘKOWANIA

Polska Izba Motoryzacji dziękuje wszystkim uczestnikom spotkania za udział, w tym stworzenie wspaniałej, koleżeńskiej atmosfery zarówno podczas wizyty w fabryce jak i wieczornej kolacji. Tak liczna grupa przedstawicieli firm świadczy o potrzebie kontynuacji działań prowadzonych przez Polską Izbę Motoryzacji na rzecz całego sektora motoryzacyjnego. Jednym z istotnych elementów przedsięwzięć Izby są coroczne spotkania Dywizji Dostawców.

Zależy nam aby spędzony wspólnie czas podtrzymał dotychczasowe kontakty biznesowe i zaowocował nowymi.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Karola Zarajczyka, Prezesa Zarządu oraz całego Zarządu URSUS S.A za umożliwienie zwiedzania fabryki oraz osobiste zaangażowanie się w to przedsięwzięcie.

_____________________________________________________________

URSUS to ponad 120 lat rozwoju mechanizacji polskiego rolnictwa, zbierania  doświadczeń   i podtrzymywania   przemysłowych tradycji w oparciu o  rodzimy kapitał.  Z naszych maszyn korzystają kolejne już pokolenia Polaków. Ursus to bez wątpienia najstarsza polska marka  pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa.
Profilem Spółki jest  produkcja i sprzedaż ciągników oraz maszyn rolniczych. W ofercie produktowej, Ursus stawia przede wszystkim na jakość wykonania oraz nowoczesne wzornictwo. Pod tym względem wytworzone produkty nie ustępują światowym liderom, a dzięki włączeniu do naszej oferty   sprawdzonych maszyn rolniczych, URSUS S.A.  zyskuje zupełnie nowe możliwości rozwoju szerokiego asortymentu wyrobów. Naczelną ideą Spółki jest wytwarzanie   różnorodnych  maszyn i urządzeń,  nacechowanych  europejską jakością wykonania i dobrą  ceną.

Ursus S.A. jest jedyną spółką z segmentu maszyn i urządzeń dla rolnictwa notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie  wszystkie nasze  działania skupiamy  na rozwoju i promocji  marki, zarówno w Polsce jak i na rynkach eksportowych.

Ursus S.A. tradycyjnie reprezentuje  polski kapitał. Posiadamy zakłady produkcyjne w Lublinie, Dobrym Mieście i Opalenicy.  Produkty URSUS S.A., odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc znakomitą tradycję z nowoczesnością  i wysoką jakością.
Więcej informacji www.ursus.com.pl

Crido Taxand to polska firma konsultingowa należąca do międzynarodowej organizacji podatkowej Taxand. Na rynku usług doradczych działamy od 2005 roku. Doradzamy międzynarodowym korporacjom, rodzimym firmom oraz przedsiębiorcom w zakresie podatków, pomocy publicznej oraz prawa. Zakres naszych usług konsultingowych obejmuje również projekty z obszaru doradztwa biznesowego. W zależności od potrzeb klientów łączymy kompetencje naszych ekspertów, którzy pracując w ramach interdyscyplinarnych zespołów, pomagają klientom w różnych obszarach ich działania.
Skutecznie wspieramy firmy i przedsiębiorców w rozwiązywaniu ich problemów, wskazując sposoby, które pomagają w budowaniu wartości dodanej dla ich biznesu. Jako jedyna firma doradcza w Polsce należymy do międzynarodowej sieci Taxand. Dzięki temu wspieramy naszych klientów w planowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej zarówno w kraju, jak i za granicą.
Więcej informacji www.taxand.pl

Prezentacja_Innomoto_CBR_Ursus