Targi Pracy – AUTOMOTIVE JOB FAIRS 2017 już w czerwcu

Automotive Job Fairs to jedyne w swoim rodzaju Targi Pracy, Staży i Praktyk, połączone z networkingowym wydarzeniem B2B dla branży motoryzacyjnej. Za pomocą aplikacji będzie możliwe umówienie się na rozmowę kwalifikacyjną z wybranym pracodawcą. Rozmowy kwalifikacyjne planowane są podczas targów.

Głównymi organizatorami tego wydarzenia jest firma członkowska AUTO-NET GROUP Sp. z o.o. oraz Polska Izba Motoryzacji. Patronat honorowy nad Automotive Job Fairs objął Prezydent Miasta Częstochowy oraz Ministerstwo Rozwoju.

To nawet 200 pracodawców w jednym miejscu!

Do uczestnictwa w targach zapraszamy osoby, które pracują (lub pragną rozpocząć karierę) w szeroko pojętej branży automotive – zajmując się między innymi badaniami i rozwojem, szkoleniami, finansami, ubezpieczeniami, technologią, projektowaniem, inżynierią, kontrolą jakości, logistyką, produkcją, serwisem, montażem, obsługą klienta, transportem, spedycją, zakupami lub innymi specjalizacjami w ramach rynku motoryzacyjnego, jak również kadrę zarządzającą.

Wraz z pierwszą edycją AJF 2017 zorganizowana zostanie konferencja dla dyrektorów działów HR, podczas której zostaną poruszone kwestie minimalnej stawki godzinowej oraz odbędą się niezwykłe spotkania z twórcami najpopularniejszych startupów w branży.

Udział w Automotive Job Fairs to wyjątkowa okazja, by zapoznać się z rynkiem pracy w branży motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej oraz pozyskać nowych pracowników z całego kontynentu. Kariera w motoryzacji jeszcze nie była tak blisko!

Wstęp na Targi dla osób poszukujących pracy jest bezpłatny. Poniżej oferta dla WYSTAWCÓW:

Oferta Automotive Job Fairs 2017

Więcej informacji na stronie www.automotivejobfairs.com.pl