Paweł Gos

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym (kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwem). Posiada również tytuł Master of Business and Administration Franklin University w Columbus, Ohio. Współzałożyciel i współwłaściciel Exact Systems, firmy zajmującej się outsourcingiem usług związanych z kontrolą jakości. Od 8 lat pełni funkcję prezesa zarządu spółki, która obecnie poza Polską ma swoje przedstawicielstwa w siedmiu państwach, m.in. w Niemczech, Rosji, Czechach i Turcji. Jest twórcą i jedną z osób odpowiedzialnych za rozwój w Polsce specjalistycznych usług związanych
z kontrolą jakości, określanej mianem outsourcingu funkcji. Paweł Gos jest także członkiem Polskiej Izby Motoryzacji. W tegorocznej, IV już edycji konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, Paweł Gos i Exact Systems otrzymał nagrodę w kategorii „Partner Firm Zagranicznych”. Nagroda została przyznana przez BCC pod honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych – Radosława Sikorskiego. Firma Exact Systems znalazła się także w gronie laureatów XI edycji nagrody „Gazele Biznesu”.
Prywatnie, mąż i ojciec dwóch córek. Biegle włada językiem angielskim i niemieckim.
W wolnych chwilach oddaje się pasji, jaką są rajdy samochodowe. Jako kibic zaliczył rajdy w Meksyku, Szwecji, Portugalii i Wielkiej Brytanii. Jego marzeniem jest spróbować własnych sił jako kierowca i być może już w przyszłym roku to marzenie się spełni. Lubi grę na gitarze, muzykę rockową, jest fanem sportów zimowych, a w szczególności jazdy na nartach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJacek Opala
Następny artykułKia ujawnia nowego SUV-a