Nowy salon i serwis Mitsubishi Motors w Radomiu

Sieć autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors powiększyła się o nowy obiekt z przestronnym salonem i serwisem, otwarty w Radomiu przez znaną na radomskim rynku firmę Dixi-Car S.A. Nowoczesną stację zlokalizowano przy ulicy Czarnieckiego 108.

Firma Dixi-Car działa na radomskim rynku motoryzacyjnym już od 13 lat. Nowa placówka Mitsubishi Motors mieści przestronny salon i serwis mechaniczny z 4 stanowiskami. W salonie znajduje się klubo-kawiarnia, która służy oczekującym klientom. Klienci firmy Dixi-Car mają do dyspozycji parking na 7 samochodów.

Nową placówkę, usytuowaną przy ulicy Czarnieckiego 108, zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów, przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań ekologicznych.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów czeka gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mają do wyboru różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Dixi-Car przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną w dziedzinie obsługi serwisowej kadrę doradców i mechaników. Placówka oferuje pełen gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów: naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors – salon oraz serwis i części – zaprasza klientów od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00, a w soboty od 9.00 do 14.00.

„Mamy nadzieję, że salon Dixi-Car przybliży mieszkańcom Radomia naszą japońską markę i wzmocni wizerunek firmy Mitsubishi Motors w tym regionie.” – podkreśla Yasuyuki Oyama, prezes polskiego oddziału Mitsubishi Motors.

Więcej informacji o nowej placówce Mitsubishi Motors można odnaleźć na stronie salonu: http://mitsubishi.dixi-car.pl/

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 40 salonów sprzedaży i 43 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1100 osób.

Źródło: www.mototarget.pl