Nowy obiekt Mitsubishi na Wybrzeżu Środkowym

W Koszalinie otwarto nową autoryzowaną placówkę Mitsubishi Motors. To pierwszy salon i serwis marki w tym mieście. Nowy obiekt o nazwie „Drewnikowski” zlokalizowano w centrum miasta w sąsiedztwie Parku Książąt Pomorskich i amfiteatru.

Obiekt zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy. Powierzchnia ekspozycyjna pozwala na prezentację wszystkich samochodów z gamy Mitsubishi. Tuż obok znalazła się poczekalnia dla klientów serwisu i kącik zabaw dla dzieci.

Firma Drewnikowski działa na rynku motoryzacyjnym od 32 lat a jej dorobkiem jest 6 salonów różnych marek. Jako pierwsza firma ze Szczecina znalazła się na liście TOP 50 – największych dealerów samochodowych w Polsce.

Salon w Koszalinie zajmuje się zakupem i obsługą samochodów – finansowaniem i ubezpieczeniem, sprzedażą akcesoriów i serwisem mechanicznym. Dysponuje blacharnią-lakiernią. Na miejscu można zostawić w rozliczeniu swoje używane auto.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce składa się obecnie z 39 salonów sprzedaży i 42 stacji serwisowych, w których zatrudnionych jest łącznie ok. 1 000 osób.

źródło: MMC