Motoryzacyjna strefa kibica

SONY DSC
O godz. 17,00 Biało-Czerwoni wybiegli na Stadion Olimpijski w Moskwie, żeby rozegrać na Mundialu swój pierwszy mecz z Senegalem. W tym samym czasie czołowe firmy przemysłu motoryzacyjnego spotkały się na najważniejszym wydarzeniu branży: http://autoevent.pl/ Wspólnie oglądaliśmy mecz w motoryzacyjnej strefie kibica. Był to pierwszy akcent wydarzenia. ⚽ Podczas meczu – jak u Hitchcocka – napięcie rosło dość mocno!. Kibicowaliśmy głośno ale niestety nasza drużyna nie poradziła sobie z Senegalskimi Lwami. Mimo wyniku meczu uczestnicy AutoEvent 2018 stworzyli niepowtarzalną atmosferę za, którą bardzo dziękujemy. Dziękujemy również sponsorom naszego wieczoru:
Firma Metroplan, zaopatrzyła nas w koszulki reprezentacji, przedstawiciele firmy GeoGlobe, malowali nam twarze i rozdawali gadżety a GRUPA DEKRA przekazała białozielone piłki, które były dopełnieniem całości wydarzenia. Firma Exact Systems zaserwowała uczestnikom pyszną kawę na poprawę nastroju!

 

Metroplan Polska – Sponsor Bankietu

Metroplan Polska to jedno z wiodących przedsiębiorstw doradztwa techniczno-projektowego. Opracowuje kompleksowe i interdyscyplinarne rozwiązania dla zakładów produkcyjnych i centrów logistycznych w różnorakich dziedzinach przemysłu, specjalizując się w branży automotive. Łączy pod jednym dachem wszystkie niezbędne dyscypliny: consulting, produkcję, architekturę i logistykę. Obszary działalności to doradztwo, planowanie koncepcyjne i szczegółowe, zarządzanie realizacją oraz zwiększanie wydajności po uruchomieniu działalności. Szeroki zakres kompetencji obejmuje selekcję optymalnej lokalizacji, studia wykonalności, projektowanie obiektów, organizowanie przetargów, zarządzanie budową, podnoszenie wydajności funkcjonowania fabryk i magazynów, optymalizację kosztów oraz modernizację istniejących systemów. Metroplan od czterech dekad wspiera całościowo klientów na całym świecie na wszystkich etapach projektu, aż do jego pomyślnej finalizacji, zwiększając efektywność finansową oraz zapewniając bezproblemową i bezpieczną pracę ich przedsiębiorstw – niezawodnie i z sukcesem. Do pomyślnie zrealizowanych projektów w przemyśle motoryzacyjnym przez polski oddział, tylko podczas ostatnich pięciu lat, należą między innymi Umicore Autocat Poland, Faist ChemTec, VOSS Automotive Polska, Knipping Automotive, Oetiker oraz Hengst Filtration Poland. Firma Metroplan powstała w 1976 roku w Zurychu, główna siedziba Metroplan Group mieści się w Hamburgu, a od 1999 roku Metroplan Polska działa we Wrocławiu.

www.metroplan.pl

Geo Globe Polska – Sponsor Bankietu

Jesteśmy jednym z liderów na rynku międzynarodowym w użyciu technologii termoformowania próżniowego. Technologia ta polega na odpowiednim podgrzaniu płyty z tworzywa do momentu uzyskania stanu plastyczności, a następnie wytworzeniu podciśnienia między w/w płytą a formą. Do produkcji wykorzystujemy między innymi płyty z ABS, PE, PS, PP, PMMA, PC. Technologia termoformowania stosowana przez Geo Globe Polska umożliwia produkcję detali o wysokiej jakości i powtarzalnym kształcie. Z tego względu chętnie stosowana jest tam, gdzie estetyka oraz trwałość elementów ma pierwszorzędne znaczenie. Przykładem takich zastosowań są detale produkowane do różnorodnych pojazdów takie jak kompletne karoserie, ich elementy, jak również wewnętrzne wyposażenie. Nasza technologia ma również zastosowanie w produkcji dedykowanych opakowań, pojemników i przekładek transportowych, używanych przez firmy z branży motoryzacyjnej. Służą one optymalizacji systemów logistycznych. Naszych klientów obsługujemy kompleksowo począwszy od wykonania projektu, przez wykonanie narzędzi oraz prototypu, a skończywszy na finalnym wyrobie gotowym. To, co sprawia, że Geo Globe Polska wyróżnia się na tle konkurentów, to jakość i szeroki zakres świadczonych usług. Mamy największą dbałością o każdy szczegół, na każdym etapie pracy.

www.geoglobe.pl

DEKRA – Partner Branżowy

Grupa DEKRA w Polsce jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE, z siedzibą w Stuttgarcie. DEKRA to światowy lider w dziedzinie usług dla przemysłu, nadzorów inwestycyjnych, certyfikacji systemów, badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa i rozwoju personelu. DEKRA w Polsce z biurami w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu, to doskonale wykwalifikowana kadra ekspercka ze znajomością przepisów krajowych i międzynarodowych w obszarach: – usług technicznych dla przemysłu; – usług dla branży budowlanej; – audytów standardów i procesów, w tym audytów dostawców; – auditów i certyfikacji systemów; – badań i certyfikacji wyrobów; – bezpieczeństwa procesowego i przeciwwybuchowego; – rzeczoznawstwa pojazdów i maszyn; – badań technicznych pojazdów; – szkoleń i certyfikacji personelu; – doradztwa personalnego i rekrutacji.

DEKRA Certification – Certyfikujemy najlepszych! DEKRA Certification w Polsce – obecna na rynku od 2001 roku, jest bezstronną i niezależną jednostką certyfikacyjną, zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji. Legitymuje się portfelem prawie 5000 klientów z większości branż przemysłu i usług. Główną działalnością jest certyfikacja systemów: jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem informacji i danych, bezpieczeństwem pracy, żywności, jak również szeregu norm branżowych. Realizuje także certyfikację personelu w zakresie bezpieczeństwa danych osobowych, pracy oraz zarządzania środowiskiem i energią. Certyfikat DEKRA jest dokumentem szeroko rozpoznawalnym nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na świecie. W ofercie DEKRA Certification znajdują się również badania i certyfikacja wyrobów elektrycznych, elektronicznych, mechanicznych, chemicznych oraz materiałów (przeprowadzane w laboratoriach zlokalizowanych w Niemczech, Holandii oraz w Chinach), a także usługi eksperckie w zakresie zarządzania bezpieczeństwem procesowym i przeciwwybuchowym oraz oceny zgodności maszyn i urządzeń technicznych.

Więcej informacji o ofercie wyjątkowych usług DEKRA dla Państwa biznesu znajdziecie na stronie www.DEKRA.pl

Exact Systems – Sponsor Bankietu

Exact Systems działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części, komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. Obecnie poza Polską, spółka działa w jedenastu krajach m.in.  w Niemczech, Rosji, Czechach, Turcji, Słowacji, Rumunii, Węgrzech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz w Chinach. Firma kładzie duży nacisk na jakość świadczonych usług oraz na rzetelność i stabilność we współpracy ze swoimi kontrahentami. Współpraca z Exact Systems pomaga osiągnąć najwyższe standardy jakości oraz wspiera organizację procesów produkcyjnych. Nasza Grupa Kapitałowa zatrudnia obecnie ponad 5000 osób, które deleguje do prac u swoich Klientów, korzystając z rozbudowanej struktury 60 biur operacyjnych na terenie całej Europy. Jesteśmy zgranym, młodym i otwartym na rozwiązywanie wszelkich problemów, zespołem profesjonalistów. Wyróżnia nas myślenie nastawione na jakość, a celem jest sukces naszych Klientów.

www.exactsystems.com