Kolejne firmy dołączyły do PIM


Firma, która łączy w sobie doświadczenie, entuzjazm, wiedzę i kompetencję. Stanowi zespół o ponad 18 letnim doświadczeniu zawodowym w branży transportowo – spedycyjnej. Współpracuje z wieloma firmami z całej Europy, dzięki temu ma możliwość zorganizowania transportu z każdego miejsca w ciągu 24/48 godzin. Stanowi bardzo zgrany ponad 150 osobowy zespół. Firma jest do Państwa dyspozycji w oddziałach w 8 miastach Polski (Gdynia, Miszewo, Kościerzyna, Warszawa, Wrocław, Mysłowice, Poznań, Łódź) oraz 2 za granicą (DE) Hamburg i (IE) Tullamore.

www.visline.pl


Ventor to ludzie którzy od ponad 15 lat pracują dla Państwa z maksymalnym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz satysfakcją, oferując rozwiązania dla produkcji z kręgu stali oraz automatyzacji produkcji i spawania laserowego.

Doświadczony zespół wspiera  klientów podczas wdrażania i realizacji nowych projektów. Firma jest z klientem od pomysłu do gotowego produktu spełniającego wymagania klienta, rynku oraz najwyższe światowe normy. Oferuje profesjonalne doradztwo techniczne oraz obsługę serwisową. Podejmuje każdy zadany temat z największą starannością i dbałością o wszystkie szczegóły. Automatyzacja zwiększająca wydajność, poprawę bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość zakładu produkcyjnego.


Priorytetem dla firmy jest dla zadowolenie i satysfakcja z wydajności i jakości produkcji  klientów. Zaufanie od Partnerów z segmentu przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu AGD, budowlanego, wentylacyjno-grzewczego oraz sektora lotniczego.

www.ventor.pl


Firma ROCH istnieje na polskim rynku od ponad 25 lat, świadcząc nieprzerwanie wysokiej jakości usługi w zakresie hydrauliki siłowej (sprzedaż, naprawa, regeneracja) oraz w zakresie usług produkcyjnych. Istotnym atutem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na szybkość oraz wysoką jakość wykonanych przez nas usług.

 W zakresie napraw oferujemy:


– naprawy pomp hydraulicznych do wszystkich typów maszyn budowlanych
– naprawy układów wspomagania kierownicy samochodów
– naprawy siłowników hydraulicznych
– naprawy instalacji wywrotu ciągników siodłowych i wywrotek
– naprawy rozdzielaczy hydraulicznych
– naprawy innych podzespołów hydraulicznych według uzgodnień

W zakresie sprzedaży oferujemy:


– sprzedaż pomp hydraulicznych
– sprzedaż silników hydraulicznych
– sprzedaż części zamiennych
– sprzedaż rozdzielaczy hydraulicznych
– sprzedaż uszczelnień technicznych
– sprzedaż węży wysokociśnieniowych
– sprzedaż zmienników, obrotnic oraz chłodnic.


W zakresie produkcyjnym oferujemy:

– produkcje osłon dla katalizatorów
– konstrukcje spawane
– produkcje zautomatyzowanych maszyn do spawania obwodowego i obrotowego
– produkcje maszyn do kalibracji oraz oprzyrządowanie
– produkcje stacji do testów przepływu i szczelności
– oprzyrządowanie do giętarek
– produkcje zautomatyzowanych maszyn według potrzeb klienta

www.roch.pl