Kolejne firmy dołączyły do grona firm członkowskich PIM

Z przyjemnością informujemy, że do naszej Izby dołączyło 6 nowych firmy:

GOLDMAN RECRUITMENT – Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w metodologii executive search oraz w wyszukiwaniu i selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie w obszarze automotive, finansów, produkcji, sprzedaży, marketingu oraz IT. Wąski profil działalności wyspecjalizowanych konsultantów przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu. Nasi konsultanci to osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w dedykowanych branżach oraz w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych typu executive search. Dzięki połączeniu tych dwóch kompetencji klienci Goldman Recruitment mają pewność najwyższego standardu obsługi. Posiadamy unikalną metodologię docierania do najlepszych kandydatów, w której bazujemy zarówno na wewnętrznych zasobach, naszej wiedzy o rynku, jak również na zewnętrznych rekomendacjach. Dobrze znamy rynek zarówno od strony potrzeb i wymagań pracodawców, jak i oczekiwań pracowników. Dużo uwagi poświęcamy na budowanie trwałych i opartych na wzajemnym zaufaniu relacji. Najważniejsze są dla nas: wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie partnerów

więcej informacji: http://www.goldmanrecruitment.pl/

NEWMOTSY Sp. z o.o. – zespół ludzi pełny pasji do pracy, do motoryzacji i rozwiązań pomagających nam wszystkim dokonać najkorzystniejszych wyborów, bez przepłacania, bez wychodzenia z domu i stresujących negocjacji. Nasze doświadczenia zdobywaliśmy budując największy serwis aukcyjny w Polsce Allegro oraz otoMoto.Nasze doświadczenia wskazują, że na rynku sprzedaży aut brakuje rozwiązania, które zadba o kupującego. Naszym zdaniem kupujący powinien otrzymać ofertą skrojoną pod jego potrzeby zarówno finansowe jak i wymagania co do wyposażenia samochodu. Naszym zadaniem jest dostarczenie konsumentowi informacji na temat najkorzystniejszej dla niego oferty, przy czym wyboru dokonuje sam kupujący.

więcej informacji : http://motsy.pl/

GETHELP.PL Sp. z o.o. – GetHelp.pl to nowoczesna firma budowana na wieloletnim doświadczeniu, profesjonalnej wiedzy naszego zespołu oraz uczciwych zasadach działania. Jesteśmy spółką z Grupy VanGalen. Van Galen to szereg usług prawno-finansowych, niezbędnych do efektywnego zarządzania należnościami i finansami spółek handlowych czy zakładów opieki zdrowotnej. Grupę VanGalen tworzą również firmy specjalizujące się w pożyczkach, kredytach, ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych czy też restrukturyzacji wierzytelności. Naszą misją jest zwiększenie bezpieczeństwa transakcji kupna – sprzedaży pojazdów używanych. Dokładamy wszelkich starań aby obie strony umowy, zarówno sprzedający jak i kupujący byli równomiernie zabezpieczeni. Każdy Nasz Klient może być pewny, że nie zostanie sam w przypadku problemów ze swoim samochodem. Bo Help oznacza pomoc. W Naszym wydaniu jest ona zawsze na najwyższym poziomie.

więcej informacji: http://www.gethelp.pl

TANTEC A/S – wiodący producent standardowych i niestandardowych systemów plazmowych i koronowych do powierzchniowej obróbki metali i tworzyw sztucznych w celu zwiększenia przyczepności. Innowacyjna organizacja oferuje wysoki poziom know- how, ciągły rozwój nowych urządzeń do obróbki plazmowej i koronowej by pomóc rozwiązać problemy z przyczepnością i spełniać
wymagania klientów. Urządzenia do obróbki powierzchniowej firmy Tantec są sprzedawane na całym świecie użytkownikom końcowym i producentom za pośrednictwem  oddziałów i ponad 30 partnerów.

więcej informacji: http://tantec.com/

AUTOKOS S.C. – Firma AUTOKOS S.C. świadczy usługi w zakresie blacharstwa i lakiernictwa samochodowego nieprzerwanie od 2006r. Z dniem 1.01.2013r. otworzyliśmy nową siedzibę w miejscowości Konotopa przy ul. Piwnej 12 (Węzeł Konotopa). Jest to kolejny krok w dążeniu do ciągłego podnoszenia standardów obsługi flot i podnoszeniu satysfakcji naszego klienta. Pozwoliło nam to na zwiększenie wolumenu obsługiwanych pojazdów, a także wzrostu jakości wykonywanych usług.

więcej informacji: http://www.autokos.com.pl/