Firma DAF Trucks na targach IAA 2016 w Hanowerze. Innowacyjne produkty w programie „DAF Transport Efficiency”

Hasło „DAF Transport Efficiency” (Efektywność Transportu DAF) jest myślą przewodnią firmy DAF podczas targów IAA 2016, które odbywają się w Hanowerze od 22 do 29 września. Firma DAF Trucks wystawia tam pełną gamę wiodących w branży produktów i usług. Stanowią one ofertę najwydajniejszych rozwiązań transportowych, o najwyższej stopie zwrotu na kilometr. Nowy, innowacyjny system zarządzania flotą DAF Connect pozwala zoptymalizować wyniki floty pojazdów oraz pracy kierowców, a także zwiększyć efektywność logistyki. Innowacje wprowadzone w niezawodnych i wydajnych silnikach PACCAR PX-5 i PX-7 stosowanych w popularnych pojazdach dystrybucyjnych serii LF i CF oferują perfekcyjne połączenie dostępnej mocy, momentu obrotowego i zużycia paliwa. Filozofia DAF Transport Efficiency jest dowodem dumy z dziedzictwa firmy DAF w oferowaniu najniższego kosztu eksploatacji i zużycia paliwa. Prezentując swój innowacyjny pojazd DAF potwierdza swoje aspiracje do utrzymania pozycji lidera pod względem ekonomicznego spalania i niskiego poziomu emisji spalin.

  •     Innowacyjny system obsługi floty DAF Connect on-line

    – Połączenie między pojazdem a bazą w celu uzyskiwania informacji w czasie rzeczywistym przez całą dobę
– Wyjątkowa otwarta platforma
– Optymalizacja wydajności pojazdu i kierowcy
– Większa efektywność logistyki

  •     Nowa oferta silników PACCAR PX-5 i PX-7

    – Większa moc i moment obrotowy silnika
– Wyższa oszczędność paliwa – do 4%

  •     Innowacyjny pojazd DAF demonstrujący zaawansowane technologie

    – Rozwiązania elektryczne
– Rozwiązania hybrydowe
– Optymalizacja aerodynamiczna

  •     DAF utrzymuje pozycję lidera branży w zakresie zużycia paliwa i emisji CO2

Stanowisko firmy DAF będzie usytuowane w hali 17 kompleksu wystawowego. Na obszarze 2500 m2 przedstawiona zostanie pełna oferta pojazdów, która wyznacza standardy w zakresie jakości, niskich kosztów eksploatacji i wydajności. Oferta firmy DAF trucks obejmuje model dystrybucyjny LF, wszechstronny model CF do szerokiej gamy zastosowań i flagowy model XF do transportu ciężkiego oraz na długich dystansach.

Aby uwypuklić znaczenie, jakie dla firmy DAF i sieci jej 1000 dealerów i punktów serwisowych ma kompletna gama usług towarzyszących jej światowej klasy produktom, ważne miejsce na stoisku firmy DAF na targach IAA zajmą działy PACCAR Financial, PacLease, PACCAR Parts, TRP oraz dział kontraktów serwisowych DAF MultiSupport.

Źródło: http://www.daftrucks.pl