Afera spalinowa to bzdura??? Polacy kochają Volkswagena!

W każdym miesiącu 2016 roku rejestrowano w Polsce więcej nowych, osobowych VW niż w analogicznych miesiącach 2015 roku. W porównaniu z sierpniem bieżącego roku, we wrześniu popyt na nowe samochody spod znaku Volkswagena wzrósł o 19,05%.

Porównując rok do roku, we wrześniu liczba rejestracji nowych, osobowych aut Volkswagena wzrosła o aż 31,53%.

Po pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku Volkswagen w rankingu rejestracji nowych, osobowych samochodów plasuje się w Polsce na drugim miejscu z liczbą 30421 aut. W każdym miesiącu tego roku zarejestrowano więcej nowych samochodów marki Volkswagen w porównaniu z analogicznymi miesiącami minionego roku. Co więcej, w marcu i lipcu Volkswagen był w tym zestawieniu marką numer jeden.

„Świetne wyniki rejestracji nowych Volkswagenów to zasługa szerokiej gamy samochodów dopasowanych do współczesnych oczekiwań naszych Klientów oraz faktu, jak łatwo stać się ich posiadaczem. Olbrzymie znaczenie mają także niskie koszty eksploatacji naszych aut, których klienci są coraz bardziej świadomi. Dziś do wielu modeli Volkswagena, kupujący otrzymują w cenie auta dodatkową, fabryczną opiekę pogwarancyjną oraz pakiet przeglądów, dzięki czemu zyskują spokój na lata i mogą cieszyć się beztroską eksploatacją samochodu. Ponadto dzięki atrakcyjnemu finansowaniu Volkswageny stały się przystępne jak nigdy dotąd. W ramach kredytu Easy Drive, nowym Volkswagenem up! można jeździć za 364 zł miesięcznie”. – powiedział Michał Szaniecki, dyrektor marketingu marki Volkswagen w Polsce.

Od stycznia do września 2016 roku wśród modeli Volkswagena liderami pod względem liczby rejestracji nowych samochodów w Polsce są Golf (8851 egzemplarzy) i Passat (6296 sztuk).

Źródło: www.interia.pl