3 ostatnie wolne miejsca dla wystawców AutoEvent 2017

Stoiska dla wystawców na XIII Edycji Konferencji Auto Event 2017

Ostatnie trzy wolne miejsca dla wystawców w trakcie Konferencji AutoEvent 2017, która odbędzie się 20 – 22 czerwca 2017 r. w Hotelu Ossa, Rawa Mazowiecka.

Wystawa towarzysząca konferencji AutoEvent jest integralnym elementem konferencji. Cel wystawy to działania wizerunkowo – promocyjno – biznesowe firm z sektora automotive.

Dziś AutoEvent to nie tylko miejsce wymiany poglądów i nawiązywania kontaktów. Jest to przede wszystkim miejsce gdzie łączy się biznes. AutoEvent jest spotkaniem, na którym zdobywa się ważne kontakty, a często również i kontrakty, ponieważ uczestniczą w nim osoby zarządzające największymi fabrykami pojazdów w Polsce, przedstawiciele działów zakupów, a także najwięksi producenci części, komponentów jak i dostawcy usług dla branży. To że warto być, potwierdzają nie tylko opinie uczestników, ale również obecność znakomitych gości.

Wystawa produktowa to świetna okazja aby zaprezentować swoją ofertę wśród konkretnej grupy odbiorców.

Serdecznie zapraszamy!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJIE:

www.autoevent.pl w zakładce WYSTAWA

Osoba odpowiedzialna za projekt: Rafał Sekulski, M: 506-161-590


www.autoevent.pl

Polska Izba Motoryzacji od 2005 roku organizuje największą konferencję dla przemysłu motoryzacyjnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. To dwudniowe wydarzenie przyciąga średnio 250 uczestników z sektorów takich jak: produkcja samochodów, części i komponenty, materiały i fabrykaty, maszyny, urządzenia i narzędzia, robotyka i automatyka, logistyka, personel, oprogramowania dla przemysłu oraz finansowanie działalności.

Wydarzenie to jest stałym punktem w kalendarzu najbardziej liczących się przedsiębiorców motoryzacyjnych w Polsce, a także przedstawicieli organizacji rządowych. Ostatnie lata pokazują, że konferencja stała się wydarzeniem rangi międzynarodowej ponieważ rokrocznie uczestniczy w nich liczna grupa firm z zagranicy (m.in.: Włochy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry, Słowacja, Czechy, Rosja, Turcja, Chiny, Japonia). Takie spotkanie to niepowtarzalna okazja do przeprowadzenia rozmów w jednym miejscu i czasie z wieloma firmami.

Termin Konferencji: 20-22.06.2017

Centrum Kongresowe Ossa
Ossa 1
96-200 Rawa Mazowiecka