SPECJALNA OFERTA DLA FIRM UCZESTNICZĄCYCH W FORUM PO RAZ PIERWSZY!!!

Szanowni Państwo

koleje coroczne spotkanie branży obróbki cieplnej już za miesiąc.

To już szósta edycja międzynarodowej konferencji i wystawy przemysłu obróbki cieplnej w Polsce i Europie Środkowej. Forum będzie okazją do spotkania się przedstawicieli wszystkich liczących się podmiotów branży hartowniczej. Dotychczasowe edycje zakończyły się sukcesem zarówno merytorycznym dla uczestników, jak i komercyjnym dla wystawców. Polskie Forum Hartownicze / Heat Treatment Forum stało się najważniejszym spotkaniem branży hartowniczej w Polsce i Europie Środkowej.  Spotkaniem odwiedzanym przez firmy zainteresowane współpracą na tym rynku, wyróżniającym się wysokim poziomem networkingu, jak i kwalifikacjami uczestniczących fachowców. Jest to nadal jedyne niezależne spotkanie branżowe w Polsce.

Celem konferencji jest przedstawianie najnowszych projektów i trendów w branży hartowniczej, dzielenie się wiedzą, umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych na wyższym szczeblu. Polskie Forum Hartownicze jest wydarzeniem odbywającym się corocznie. Udział w Forum to możliwość bezpośrednich spotkań z dostawcami i pracownikami tej branży, potencjalnymi klientami lub partnerami w jednym miejscu i czasie. To możliwość wymiany doświadczeń, uzupełnienia własnych wiadomości o najnowsze osiągnięcia branży, najnowsze technologie, jak i uzupełnienia własnych kontaktów branżowych.

Tematyka Forum dotyczy zagadnień związanych z samymi procesami obróbki cieplnej, kontrolą procesów, utrzymaniem ruchu, zapewnianiem jakości. Tegoroczne tematy to dobór urządzeń hartowniczych i technologii, odlewane oprzyrządowania wsadowe i z kompozytów węglowych, mycie części, indukcja, hartowanie laserowe, piece do obróbki cieplnej elementów drukowanych, Enterprise Resource Planning (ERP) i Hartownia 4.0 – kalkulacja kosztów hartowni.

Wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej, inżynieryjnej, działów konstrukcyjnych i technologicznych, kontroli i zapewnienia jakości, zakupów, sprzedaży itp.  Zainteresowanym uczestnikom wystawiane są certyfikaty szkoleniowe.

Serdecznie zapraszamy.

Dalsze informacje: www.heat-treatment-forum.pl

Kontakt:


Maciaszczyk Premium Conferences
 Michał Makuch

m.makuch@maciaszczyk.pl

Fax.:  +48 61 8529 546

Kom.: +48 533 366 511